ایجاد تغییرات در باشگاه استقلال تهران

مدیر سابق آکادمی باشگاه استقلال گفت: برکناری و تغییرات در مدیریت خبر خوشی برای میلیون‌ها هوادار این تیم در داخل و خارج ایران است.

 

حسن روشن اظهار داشت: فتح ا.. زاده باید از استقلال کنار می رفت؛ نه به خاطر من، بلکه به خاطر میلیون ها هوادار این باشگاه در داخل و خراج ایران. این خبر خوبی برای آنها است.
روشن با اشاره به مقام هفدهمی استقلال، عنوان کرد: در تاریخ باشگاه هیچگاه چنین مقامی سابقه نداشته است. تمام تصمیم ها و کارها احساسی بود. روزی که گفتتند باید حجازی را بیاورم زیرا 10 سال پیش گریه کرد و من دلم برایش سوخت. ناگفته ای بسیاری در این خصوص دارم. هر وقت هم حرف می زدیم، می گفت می دهم بچه های اطلاعات ببرندتان.
وی افزود: با قلعه نویی اختلاف نظر داشتم؛ اما هیچگاه به او ناسزا نگفتم. او پشت قلعه نویی این کار را کرد. می خواست نماینده مجلس شود. خوشبخانه مردم آگاهی کامل داشتند و به او رای ندادند. نمایندگان مردم باید راستگو باشند.
بازیکن تیم ملی ایران در دهه 50 ادامه داد: از امشب دوباره بازی های استقلال را خواهم دید و به فوتبال می پردازم؛ نه برای آنکه پست و مقام بگیرم؛ بلکه در زمان مدیریت ایشان مردم از من سوال می کردند و پاسخی نداشتم

/ 0 نظر / 17 بازدید